Strak in je badpak voor de bouwvak

Heerlijk! De zomer komt eraan en de vakantie staat voor de deur. Lekkere barbecue feestjes, zon, terrasjes en genieten op de camping. Dat gaat heel goed samen met sporten. Want een zomerstop? Daar doen wij niet aan!

Natuurlijk kan je thuis in de tuin sporten of je hardloopschoenen in je koffer stoppen voor op vakantie. Maar je kan ook lekker blijven trainen aan kracht en conditie in de fitness of tijdens onze groepslessen. Want wat is er nu lekkerder dan fit en actief genieten van je zomervakantie.

In de maanden mei, juni, juli én augustus kan jij bij ons terecht om fit te blijven tijdens de zomerstop van je vereniging. Doe gezellig mee aan onze gezellige groepslessen, maak een rondje in de eGYM voor je naar het strand gaat en sleep je vrienden mee om te werken aan dat zomer lichaam!

Het is niet óf genieten óf sporten, nee het is én – én.
én op vakantie, én sporten, én genieten, én strak in je badpak, én korting, én... én... én...


Geplaatst op: 9-5-2018

#Proefles