Reserveer je sportmoment

In onze fitnesszaal, eGym en krachthoek ben je ruim 70 uren per week van harte welkom om zonder reservering te komen sporten! 

Voor onze groepslessen dien je wel te reserveren, dit kan via onze website www.fitclubrodenburg.nl/reserveren/, vul je emailadres en wachtwoord in en reserveer je favoriete les. Ben je de inloggegevens kwijt, vraag dan een nieuwe aan via info@fitclubrodenburg.nl.

Reserveren kan ook via onze nieuwe App, hiervoor gebruik je dezelfde inloggegevens. Voor Apple download je de app op www.fitclubrodenburg.nl/ios en voor vrijwel alle andere merken smartphones en tablets op www.fitclubrodenburg.nl/android.


Alle lessen en trainingsuren kun je vanaf 7 dagen van te voren reserveren, bij verhindering graag tijdig afmelden zodat iemand anders jouw plekje kan innemen.

Geplaatst op: 9-9-2020

#Proefles