Let's play fitness bingo

Vrijwel iedereen heeft wel eens Bingo gespeeld of weet in grote lijnen hoe het spel werkt. Bingo is een eeuwenoud kansspel dat al sinds 1530 in Italië wordt gespeeld. Vroeger werden de getallen op een bingokaart die waren gevallen afgedekt met bonen.

Of in het Italiaans “Beano’. Een verbastering hiervan heeft het spel de naam ‘bingo’ gegeven.

 

Bingo bij de Fitclub

Deelnemers proberen Bingo te halen door het doen van groepslessen of de eGym. In de fitness kunnen deelnemers een Bingo kaart ophalen.

Op de Bingo kaart staan in totaal 25 vakjes; 5 horizontaal en 5 verticaal. Van 1 november t/m 15 december heb jij de tijd om Bingo te halen. Alle richtingen voldoen voor het verkrijgen van een Bingo (horizontaal, verticaal en diagonaal). Ben jij extra gemotiveerd dan kan je ook gaan voor een Black out (volledige kaart afgestempeld).

Elke keer als er een groepsles is gedaan, dient de kaart afgestempeld te worden. Bij een Bingo lever je de kaart in, tenzij je van plan bent om een Black out te halen. Dan wordt de kaart pas na het behalen van de Black out ingeleverd.
 

Doe je mee met onze Fitness Bingo? Haal een bingo kaart op in de fitness.

Een leuke manier om kennis te maken met onze groepslessen en/of egym. En kom uit je comfortzone en probeer wat anders!
 

Prijzen

Leden die een Bingo kaart inleveren dingen mee met prijzen (via loting). Hoe meer Bingo kaarten je inlevert hoe meer kans je maakt op prijzen. Een Black out kaart staat bijvoorbeeld voor 6x meer kans op het winnen van een prijs.

Maar – je raadt het al – valse bingo is een liedje zingen!

De actie loopt van 1 november t/m 15 december.
Op 16 december volgt er een loting en maken we de winnaars bekend.

De te winnen prijzen zijn o.a.:

- 3 maanden gratis sporten
- Cadeaubon 1 maand gratis
- Giftvoucher Reebok
- Kaarten MEGA90's in Tolbert op 25 december
- Powerbank
- 2 PT sessies bij Ingrid (30 min + adviesgesprek)
- Minicursus "slechte gewoontes de baas" voor 3 personen van Vitanorm

Geplaatst op: 21-10-2019

#Kerstactie